Již šestnáctým rokem je možné v Uherském Hradišti navštívit stavební veletrh, který je vyhledávaným místem jak pro firmy nabízející vše pro stavbu, tak i pro všechny zájemce o novinky ve stavebnictví.

KDY: 14.3. – 15.3.2020 (sobota 9-18 hodin, neděle 9-17 hodin)

výstava stavíme bydlíme

KDE: Městská sportovní hala v Uherském Hradišti

VSTUPNÉ: zcela zdarma

Co vás čeká?

  • Velkým tématem této výstavy bude VYTÁPĚNÍ. Můžete se seznámit s nabídkou topných systémů a topných folií, solárních kolektorů na ohřev vody i solárních osvětlení, tepelných čerpadel, elektrického vytápění.
  • Na všechny důležité otázky ohledně tepelné i zvukové izolace všem na výstavě rádi odpoví odborníci ze tří českých firem. Návštěvníci si budou si moci vybrat, která z nabízených technologií bude pro jejich dům ta nejlepší.
  • Na výstavě budou představeny i různé systémy odstranění vlhkosti nebo klimatizací.
  • K vidění bude také kvalitní střešní krytina a kvalitními okapové systémy.
  • Odborníci také rádi vysvětlí hlavní výhody dřevostaveb a nízkoenergetických rodinných domů.

V sobotu se můžete těšit na tyto zajímavé přednášky:

Jak na kvalitní dům po roce 2020 – podle nové legislativy. K poslechu bude unikátní přednáška, která vás připraví na stavbu, nákup nebo rekonstrukci. Budete vědět, jak na kvalitní dům, ve kterém se budete cítit komfortně.

Dotacemi pro vaše úsporné bydlení. Jedná se o aktuální nabídku podpory z programů Nová zelená úsporám a Dešťovka. Díky chytré rekonstrukci či stavbě rodinného domu je možné ušetřit spoustu peněz. Přijďte si poslechnout, na co konkrétně můžete dotaci získat a kolik ušetříte.

V sobotu i v neděli si můžete přijít poslechnout přednášku na témata Podlahové topení pro nízkoenergetické a pasivní domy nebo Trendy v bydlení – modulární dřevostavby.

Každá z přednášek bude doplněna o diskusní dílnu s odborníky.

Konkrétní časový program přednášek naleznete na stránkách výstavy.

Udělejte si čas a nenechte si ujít stavební výstavu s názvem Stavíme Bydlíme v Uherském Hradišti.  

Zdroj obrázků: www.omnis.cz